Jméno:
Předmět:
URL:
E-mail:
WWW:
Zpráva:

xG Ressl
18.11.2023 15:52:51
Ochutnávka, Písečný vrch u Bečova, Ústecký kraj
Info Turnaj mistrů - Uhrovic mlýn
16.10.2023 20:04:48
Ahoj přátelé.
Pár informací k Turnaji mistrů.
Ubytování stojí 350/noc. Je možno přiject již v pátek. Pokoje jsou po 4, 6, 8, 3 a 2 lidech. Takže: objednávky přijímám formou sms nebo na soukromý whatsapp nebo messenger. Napište od kdy do kdy chcete ubytování, počet lidí a velikost pokoje. O obsazení pokojů rozhoduje rychlost přihlášky. Posílejte nejpozději do pondělí 23. října.
Po celý turnaj budou v nabídce teplá jídla. Večer točené pivo a další nápoje.
V sobotu i v neděli je prezence do 8.30 a start v 9.00.
V sobotu večer táborák a párty s hudbou v mlejnici. Nebude chybět tradiční noční turnaj Zlaté ruce!
Těšíme se na vás.
Akce WC
Milan Biskup
12.10.2023 19:53:06
Ahoj . Konečně máme po turnaji v Přeštěnicich a já mám trochu klidu abych se zpětně zamyslet i nad svojí hrou. Bohužel jsem dospěl k závěru, že jako hráč a ještě k tomvšichniu zároveň rozhodčí jsem se opravdu dopustil dvou prohřešků proti pravidlům! Ta 1. kterou jsem si nepřipouštěl i přes upozornění spoluhráčů, jenž jsem spíše vnímal jako rýpnutí či hec, na který jsem vlastně nereagoval. Týká se situace kdy můj míček propadl pod hromadu větví! V té chvíli jsem špatně vyhodnotil pravidlo a přirovnal ho k úpravě povrchu na hůl od týčka a větve odtlačil nohou či tělem! Místo toho jsem měl zvolit třeba hru z místa předešlého odpalu nebo jiný způsob!!! Byla to chyba!
Ta druhá byla ve chvíli, kdy opět můj míček zapadl mezi kameny cca. 20 cm vedle jamky. Dalo se to vyřešit tzv. dudlíkem, jenže ten dudlík má mít výšku max. 6 cm a já použil náhražku onoho podstavce, což by bylo v pořádku, jenže ne s 8 cm týčkem! Uvědomil jsem si to až po chvíli, kdy jsem kolegům ve flightu odpověděl na otázku, jaká že má být jeho délka v prostoru okolo jamky a v tomto případě je to těch 6 cm! Uznávám že v obou případech se jedná o porušení pravidel, je mi to líto, cítím se mizerně a neomlouvá to ani moje únava po přípravě turnaje kterou jsem cítil! Jen si říkám, že pokud si takto neuvědomuji chyby častěji, tak no nazdar!!! Mám teď rozhodcovství pověsit na hřebík nebo CROSS golf ukončit úplně? Nevím, ale je mi hanba, navíc když jsem sám na dodržování pravidel dost pedant!!!
Mám však ještě jeden postřeh, který se týkal jiného hráče, ale nijak jsem ho nekomentoval! Podle pravidel si hráč v prostoru dál od jamky může upravit povrch na hůl okolo týčka. Takže je celkem normální si takto v tomto prostoru nějak odklánět, přišlápnout nebo zaháknout i větve, které ve hře překážejí. Bohužel mám jiný názor pokud dotyčný hráč musí udělat několik kroků aby několika metrovou větev zapletl do keře oné lísky, když mu ve hře překážela jen její špička! Vím že pravidla nemohou vysvětlovat všechny situace a proto prosím za váš názor
Za mé prohřešky proti pravidlům se moc omlouvám a dávám spoluhráčům za pravdu. Opravdu není mým cílem někoho poškodit! Klidně mi odeberte body či co, na tom nezáleží ale napadá mě, že když takové chyby udělá takový pendant jako já, určitě nebudu sám!??? KoTo není omluva ani výmluva, ale důvod k zamyšlení!
Milan Biskup
Milan Biskup
03.10.2023 15:39:06
Ještě informace k ubytování.Cena za nocleh se nezměnila, tzn. pokud se pamatuji 350,- Kč za noc v pokojích
se soc. zařízením na chodbě a 700,- Kč za noc v apartmánu. Co se týká stravy, je majitel dle svých slov, splnit každé přání vč. bezmasých jídel.😃
písečak
02.10.2023 18:46:10
vrozena ohledoplnost a empatie mi nedevoluje reagovat na poslední zpravu zde , takže raději něco veselejšího. u skleničky v madarskem kempu jsme vymysleli zpestřeni turnajů. při prezentaci si můze hrác napsat za sve jmeno poradí na kterem si myslí že se umístní a vsadí 20 kč. pokud se trefí , bere sumu vsazenou hraci. pouze nelze vsadit na posledni misto. hodně štěstí a hezkou hru!
Milan Biskup
26.09.2023 20:15:29
Pozor! Z důvodu nutnosti úprav terénu (vysečení vysoké trávy) , jsme nuceni zvýšit startovné na 200,- Kč. Děkuji za pochopení. Milan Biskup
Milan Biskup
24.09.2023 20:41:50
Vážení přátelé a příznivci CROSS GOLFU. Jménem EG Písek Vás všechny srdečně zvu na Mistrovství republiky a 7.CG Match k nám do Jižních Čech, konkrétně do Přeštěnic, které znáte již z minulého roku.
I když je vše zařízeno a majitel penzionu s námi počítá,
žádám všechny účastníky kteří napenzionu MAVL budou nocovat aby si na čísle 775562206 svůj pobyt zaregistrovali.
Z důvodu časové náročnosti bude začátek hry posunut již na 9:00 hod a proto doporučuji všem dle možností, již páteční příjezd.
Míňa Bíďa😃
Info k jičínským turnajům!
22.09.2023 10:52:24
POZOR! Prezence je přímo pod sjezdovkou u stánku s občerstvením a zakončení turnaje s vyhlášením rovněž tam. Míra
Info turnaje Tanvaldský Špičák II.
21.09.2023 08:31:31
Bude se hrát na sjezdovce Světlý vrch, vzdálený autem asi 5 km (pěšky přes kopec 3 km) V místě turnaje bude stánek s menším občerstvením - párek v rohlíku, točené pivo a limo, kafe, čaj, venkovní posezení (deštníky) WC - možno platit kartou. Proto případně svačinu s sebou. Návrat do kempu až po skončení turnaje
Místo turnaje: https://mapy.cz/s/hehafasula
Info turnaje Tanvaldský Špičák
19.09.2023 11:51:22
Ahoj přátelé!
Info k turnajům u Tanvaldského Špičáku.
Apartmán pro 4 lidi za 850/noc
Chatka pro 6 lidí za 700/noc
Vlastní stan 100/noc
Mrkněte na stránky https://www.kemptanvaldskyspicak.cz/ a kontaktujte majitele (ví o nás) Jan Němec +420 721 548 784
Menší občerstvení v kempu je k dispozici, ale kdo bude mít zájem o plnohodnotný oběd, opět se obraťte na majitele (chtěl to tak).
Budeme mít v kempu k dispozici společenskou místnost s televizí, kde budeme moci večer společně posedět.
V blízkém Tanvaldu jsou obchoďáky a také restaurace a několik pizzerií.
Těšíme se na vás! V případě dotazů volejte Petr Smrček: 606912209
counter