Jméno:
Předmět:
URL:
E-mail:
WWW:
Zpráva:

Veronika Tajbrová
13.04.2024 19:36:14
Oprava termínu - jídlo do 17.4. děkuji
Veronika Tajbrová
12.04.2024 20:04:53
Ahoj E-golfisté!
Turnaj v Horních Radslavicích už klepe na dveře. Věříme, že dorazíte v hojném počtu, protože jsou pro Vás nachystány atraktivní jamky, hodnotné ceny a přátelská atmosféra.
Pro ty, kdo u nás ještě nebyli, jsou zde GPS souřadnice: 49.3357833N, 15.9092681E. Pozor, není zde signál, tudíž pokud si něčím nejste jisti, volejte do pátku…v sobotu se již od nás nic nedozvíte :o)
Auta nechte stát nahoře, dolů vůbec nejezděte! Trávník by to nepřežil a zbloudilé rány by mohly pomačkat plechy vašim miláčkům. Určitě se vybavte vhodnou obuví.
Hřiště:
Turnaj A – základní část bude mít klasicky 12 jamek. Ti, kteří mají natrénováno a bude jim přát štěstí, si mohou užít 5 finálových jamek. Startovné 200 Kč
Turnaj B – základní část 10 jamek a finále 3-5 jamek dle počasí. Startovné 150 Kč.
Spaní: Kdo bude chtít, může přespat uvnitř v herně. Symbolický poplatek je 50 Kč. Vemte si s sebou přezůvky!!! Venku můžete dle libosti postavit stany nebo strávit noc pod hvězdami.
Jídlo: V sobotu, po základní části turnaje A, nabízíme domácí jelení gulášek s chlebem a cibulí za 140 Kč. Na večeři si vezměte nějaké buřty, klobásy, maso – bude k dispozici gril nebo oheň v samoobslužném režimu. Třeba bude i nějaká ta rybka, když naši kluci něco chytí… Snídani si řeší každý po své ose, k dispozici bude čaj, kafe a nějaká krabice mléka. K nedělnímu obědu budou steaky (vepřová krkovice nebo kuřecí prsa) na grilu s chlebem, hořčicí, kečupem za 120 Kč/ks. Po celou dobu turnaje budeme prodávat čepované pivo z Dalešic a lahvové limonády ZON Třebíč. K dispozici bude kafe a čaj. Pozor, kdo chce jídlo, musí jej u nás objednat do středy 24.4. do 16h – SMS: Verča: 724 509 898.
Systém vyhlašování kategorií bude stejný jako v minulém roce, aby se z vítězství mohlo radovat co nejvíce z nás (body do žebříčku jsou i nadále rozdělovány tak, jak jste zvyklí tzn. podle oficiálních pravidel CAEG!), dobře si tedy rozmyslete, za jakou se přihlásíte kategorii!
Kategorie jsou:
1. Junioři (dívky a chlapci společně do 15let)
2. Hlavní kategorie muži (kterýkoli muž či žena, která se cítí býti mužem :o)
3. Hlavní kategorie ženy (kterákoli žena a žádní muži :o))
4. Senioři (ženy i muži nad 60let)
Již tradičně tedy v našem turnaji nelze soutěžit ve dvou kategoriích současně!
Moc se na Vás všechny těšíme!
Za TR-EGO: Verča, Jindřiška, Aleš a Milan
Info béčko a MČR Milíčov
24.03.2024 21:12:36
V pondělí bude zahájeno přihlašování na páteční béčko a sobotní MČR. Samozřejmě oceníme, když se přihlásíte co nejdříve, ať můžeme turnaje co nejlépe připravit. Ve středu budu Vlastu informovat kolik asi jídel má připravit na páteční a sobotní turnaj. Kdo ještě nemáte zajištěno ubytování, tak pište. Těšíme se na vás! Akce WC
xG Ressl
20.02.2024 20:55:45
https://xgressl.blogspot.com/
.Info turnaj kat. B - Raná
15.01.2024 23:15:42
Tak v neděli další turnaj Extraligy 2024 a to na legendární Rané. Start v 11.00. Vklad 100 Kč. Teplé oblečení nutné - turnaj je bez zázemí. Buřty na gril s sebou! Těšíme se na vás! :-)
.Info turnaj kat. B - Písečný vrch
13.12.2023 23:10:15
Info k turnaji B na Pisečném vrchu teď v neděli. Dorazte prosím tak abychom v 11 začínali. Sraz nahoře u ohniště. Buřty, sváča a pití s sebou. Budou se hrát 12 + 3 jamky.
Info Turnaj mistrů - Uhrovic mlýn
13.12.2023 23:08:45
Info k turnaji B na Pisečném vrchu teď v neděli. Dorazte prosím tak abychom v 11 začínali. Sraz nahoře u ohniště. Buřty, sváča a pití s sebou. Budou se hrát 12 + 3 jamky.
xG Ressl
18.11.2023 15:52:51
Ochutnávka, Písečný vrch u Bečova, Ústecký kraj
Info Turnaj mistrů - Uhrovic mlýn
16.10.2023 19:04:48
Ahoj přátelé.
Pár informací k Turnaji mistrů.
Ubytování stojí 350/noc. Je možno přiject již v pátek. Pokoje jsou po 4, 6, 8, 3 a 2 lidech. Takže: objednávky přijímám formou sms nebo na soukromý whatsapp nebo messenger. Napište od kdy do kdy chcete ubytování, počet lidí a velikost pokoje. O obsazení pokojů rozhoduje rychlost přihlášky. Posílejte nejpozději do pondělí 23. října.
Po celý turnaj budou v nabídce teplá jídla. Večer točené pivo a další nápoje.
V sobotu i v neděli je prezence do 8.30 a start v 9.00.
V sobotu večer táborák a párty s hudbou v mlejnici. Nebude chybět tradiční noční turnaj Zlaté ruce!
Těšíme se na vás.
Akce WC
Milan Biskup
12.10.2023 18:53:06
Ahoj . Konečně máme po turnaji v Přeštěnicich a já mám trochu klidu abych se zpětně zamyslet i nad svojí hrou. Bohužel jsem dospěl k závěru, že jako hráč a ještě k tomvšichniu zároveň rozhodčí jsem se opravdu dopustil dvou prohřešků proti pravidlům! Ta 1. kterou jsem si nepřipouštěl i přes upozornění spoluhráčů, jenž jsem spíše vnímal jako rýpnutí či hec, na který jsem vlastně nereagoval. Týká se situace kdy můj míček propadl pod hromadu větví! V té chvíli jsem špatně vyhodnotil pravidlo a přirovnal ho k úpravě povrchu na hůl od týčka a větve odtlačil nohou či tělem! Místo toho jsem měl zvolit třeba hru z místa předešlého odpalu nebo jiný způsob!!! Byla to chyba!
Ta druhá byla ve chvíli, kdy opět můj míček zapadl mezi kameny cca. 20 cm vedle jamky. Dalo se to vyřešit tzv. dudlíkem, jenže ten dudlík má mít výšku max. 6 cm a já použil náhražku onoho podstavce, což by bylo v pořádku, jenže ne s 8 cm týčkem! Uvědomil jsem si to až po chvíli, kdy jsem kolegům ve flightu odpověděl na otázku, jaká že má být jeho délka v prostoru okolo jamky a v tomto případě je to těch 6 cm! Uznávám že v obou případech se jedná o porušení pravidel, je mi to líto, cítím se mizerně a neomlouvá to ani moje únava po přípravě turnaje kterou jsem cítil! Jen si říkám, že pokud si takto neuvědomuji chyby častěji, tak no nazdar!!! Mám teď rozhodcovství pověsit na hřebík nebo CROSS golf ukončit úplně? Nevím, ale je mi hanba, navíc když jsem sám na dodržování pravidel dost pedant!!!
Mám však ještě jeden postřeh, který se týkal jiného hráče, ale nijak jsem ho nekomentoval! Podle pravidel si hráč v prostoru dál od jamky může upravit povrch na hůl okolo týčka. Takže je celkem normální si takto v tomto prostoru nějak odklánět, přišlápnout nebo zaháknout i větve, které ve hře překážejí. Bohužel mám jiný názor pokud dotyčný hráč musí udělat několik kroků aby několika metrovou větev zapletl do keře oné lísky, když mu ve hře překážela jen její špička! Vím že pravidla nemohou vysvětlovat všechny situace a proto prosím za váš názor
Za mé prohřešky proti pravidlům se moc omlouvám a dávám spoluhráčům za pravdu. Opravdu není mým cílem někoho poškodit! Klidně mi odeberte body či co, na tom nezáleží ale napadá mě, že když takové chyby udělá takový pendant jako já, určitě nebudu sám!??? KoTo není omluva ani výmluva, ale důvod k zamyšlení!
Milan Biskup
counter