Jméno:
Předmět:
URL:
E-mail:
WWW:
Zpráva:

Roman
26.04.2022 18:09:28
Super fotky, Makac Peto. Paradna ceresnicka na perfektnej torte
peter z mp3
26.04.2022 00:30:29
A co? Najblizsie bude Dubnik? Objednam bus?
peter z mp3
26.04.2022 00:29:32
Ta nemas zaco Slavo. Aj tak, za vsetko moze Majka (Dianka) - manzelku mas, tak to musis poznat ...
Aj my sme sa s Vami mali dobre, ako aj vsetci ostatni, ktori uz vyjadrili svoje emocie z pekneho spolocneho dna v debate na whatsapp-e. Inac, pribudol nam tam novy clen Robko.
Kto este nevie - fotky su uz tam, kde maju byt.
Slavo
25.04.2022 19:24:33
Konečne sa mi podarilo otvoriť diskusiu, takže dodatočne ďakujem všetkým gratulantom. A Peťovi jedna velikánska vďaka za zorganizovanie perfiš akcie. Asi sme to už všetci potrebovali.
Ľubo
22.04.2022 21:36:23
Prídeme so šoférom Romanom. Renáta vás pozdravuje ale asi nie sú celkom zdravé , aspoň tak som to pochopil, takže neprídu.
Robi
22.04.2022 15:07:58
Ale prídeme už priamo na parkovisko pred výstupom JE to bližšie Ako robiť okruh cez Prešov
Robi
22.04.2022 15:01:39
Už sa tešímeeeee
Roman
22.04.2022 13:47:16
Makac Slavo, aj ja sa pripajam. Srdecne Ti gratulujem prajem vsetko, vsetko najlepsie
peter z mp3
22.04.2022 09:27:57
A Slavovi, ktory ako jeden z mala cita diskusku, dneskaj zivijooo ...
peter z mp3
22.04.2022 09:26:31
Ta zajtra o 9:42 hod.
Pridte presne!!!
Roman nechcem menovat...
counter