Jméno:
Předmět:
URL:
E-mail:
WWW:
Zpráva:

Ľubo
25.09.2020 15:23:09
Ahoj.
Blahoželám mp3 k rozšíreniu kmeňa, nech to mladým vydrží a ďalej sa rozrastáte.
Ďakujem všetkým kompetentným za vybavenie krásneho počasia pri rozlúčke s našou Vierkou a veľmi pekný obrad. Keď sa na to pozerala aj Vierka, určite sa jej to páčilo.
A nakoniec, zdá sa, že tá koordinácia novej JVS komunikačnej platformy sa celkom nepodarila, aspoň z mojej strany, lebo whatsapp budem mať až keď si kúpim nový všeličofón. Do služobného si to neviem natiahnuť.
A na úplný koniec, pozdravujem Peťku. Súcitím s tebou, Peťka. Aj my máme dve andulky a 2 už sme oplakali, ale život ide ďalej a aj andulky majú určite svoje nebíčko, kde im je dobre a hrajú sa tam spolu.
Tak zatiaľ. Držte sa.
peter z mp3
22.09.2020 21:43:49
A este raz doplnim - pohreb je v stredu (zajtra) o 15:00. Cintorin je na zaciatku Kapusian v smere od Vojan, hned za STK na lavej strane.
peter z mp3
21.09.2020 21:29:49
A ja iba doplnim, ze pohreb bude o 15:00 na novom cintorine (na Vojanskej ulici) vo Veľ. Kapusanoch.
Vierka, je nam velmi velmi smutno ...
Ľubo
20.09.2020 20:21:09
Ahoj kamaráti. Neviem, či sa už k vám dostala táto smutná správa. Dnes doobeda zomrela naša dobrá kamarátka Vierka Vasilová. Venujte jej pár myšlienok alebo, kto je toho schopný, nejakú modlitbu. Pokoj jej duši.
peter z mp3
19.09.2020 17:28:02
Hlasim, ze nasho Peta Jarmilka sa uz asi 2 hodky vola Sebikova ....
peter z mp3
09.09.2020 00:57:06
... zivota?
Di
08.09.2020 20:43:05
ok a prajem krásnu jeseň
peter z mp3
03.09.2020 18:40:15
peter z mp3
03.09.2020 00:17:51
Caute. Stara diskuska bohuzial skoncila (uz 2-ha), tak skusime tuto novu (zmena vyhradena), aby sme si mali kde posielat gratulacie - blizi sa napr. Maria, resp. Luboslav ...
counter