Ahoj.
Blahoželám mp3 k rozšíreniu kmeňa, nech to mladým vydrží a ďalej sa rozrastáte.
Ďakujem všetkým kompetentným za vybavenie krásneho počasia pri rozlúčke s našou Vierkou a veľmi pekný obrad. Keď sa na to pozerala aj Vierka, určite sa jej to páčilo.
A nakoniec, zdá sa, že tá koordinácia novej JVS komunikačnej platformy

sa celkom nepodarila, aspoň z mojej strany, lebo whatsapp budem mať až keď si kúpim nový všeličofón. Do služobného si to neviem natiahnuť.
A na úplný koniec, pozdravujem Peťku. Súcitím s tebou, Peťka. Aj my máme dve andulky a 2 už sme oplakali, ale život ide ďalej a aj andulky majú určite svoje nebíčko, kde im je dobre a hrajú sa tam spolu.
Tak zatiaľ. Držte sa.
