Jméno:
Předmět:
URL:
E-mail:
WWW:
Zpráva:

Renáta
31.10.2020 21:21:27
Ja som bola vo štvrtok na krvný test na antigény. Neviem, kedy mi pošlú výsledok. Je otázne, čo bude v pondelok. Ak mi výsledok v práci neuznajú, ostávam doma, aj keď po testovaní nie je isté, či neostaneme všetci.
peter z mp3
31.10.2020 20:08:04
My sa mame OK, fsetci covid-nemgativ, Majka mala narodky, ale uz sme triezvi
Renáta
31.10.2020 16:47:28
Ako sa máte, priatelia?
Ľubo
06.10.2020 10:47:11
Keď mobil vyhodím z okna :), dostanem zase rovnaký. Bohužiaľ. Mám tam Viber, Skype, Teams(ale ten len služobný)
peter z mp3
26.09.2020 23:33:03
*IMG3496*
peter z mp3
26.09.2020 21:22:21
Tak sme s Majkou spominali na Vierku a pozerali na stare fotky a ja som zistil, ze nejakym zasahom zhora je vacsina fotiek a 1/2 cest. zapisnika z Bulharska 2007 zmazana.
Tak iba oznamujem, ze uz je to v poraadku a kto si chce tiez zaspominat na spolocne akcie s Vierkou (a Jozkom), tak ma k dispozicii: Vihorlat 2007, Bulharsko/Grecko 2007, Silvester 2007, Skalisko 2010 a Silvester 2016.
peter z mp3
26.09.2020 14:38:41
Cau Lubo.
A keby Ti, ciste nahodou, ten sluzobny mobil vypadol z okna (a nie do travy, alebo ciste nahodou na beton), prip. keby si ho vypral c. n. v Tatramatke ... nedostal by si novy??? Ta porozmyslaj
Ľubo
25.09.2020 19:00:56
Trochu dlhšie to ťahalo, tak som ťukol na Odeslat ešte raz a je to tam 2x. Ospravedlňujem sa.
Ľubo
25.09.2020 18:59:02
Ešte si neodpustím poznámku.
Chcel som vybrať nejakého smieška/smíška (viď.Pán prsteňov)/smajlíka ktorý by vám zakýval.
Otvoril som si "Ďalších smajlíkov" a...
zhrozil som sa. Samé strieľanie, bitky, mučenie, vraždenie, krv tečie, strieka... no HRôZA. Vtedy som si povedal, toto musí byť americká aplikácia. Toto je obraz ich "kultúry", čo sa na nás valí zo všetkého, čo si otvoríme, pustíme, čítame.
Lenže, potom si prečítam správičku úplne dole v okne "Hleda se nekdo kdo by smajliky roztridil do kategorii, piste na: koudis@kniha-navstev.cz" . A sme doma.Už sme tým nasiaknutí aj my. Teda Česi a Slováci (tých Slovákov som dal, lebo sa veľmi nelíšime a ovplyvňujeme sa. Bohužiaľ aj v zlom.)
Ľubo
25.09.2020 18:58:36
Ešte si neodpustím poznámku.
Chcel som vybrať nejakého smieška/smíška (viď.Pán prsteňov)/smajlíka ktorý by vám zakýval.
Otvoril som si "Ďalších smajlíkov" a...
zhrozil som sa. Samé strieľanie, bitky, mučenie, vraždenie, krv tečie, strieka... no HRôZA. Vtedy som si povedal, toto musí byť americká aplikácia. Toto je obraz ich "kultúry", čo sa na nás valí zo všetkého, čo si otvoríme, pustíme, čítame.
Lenže, potom si prečítam správičku úplne dole v okne "Hleda se nekdo kdo by smajliky roztridil do kategorii, piste na: koudis@kniha-navstev.cz" . A sme doma.Už sme tým nasiaknutí aj my. Teda Česi a Slováci (tých Slovákov som dal, lebo sa veľmi nelíšime a ovplyvňujeme sa. Bohužiaľ aj v zlom.)
counter