Jméno:
Předmět:
URL:
E-mail:
WWW:
Zpráva:

Peter z MP3
24.12.2020 23:44:22
Kysi: Tak tento rok Silvester (po dlhych rokoch) uz asi obetujeme, vydrzme a radšej sa nestretnime, aby sme sa mohli stretnúť o rok.
Lubko: Pripajame sa gratulaciou k Tvojim narodeninam.
Lubko a ostatni neuzivatelia JVS-Whatsappu:
Stastne, vesele a pozehnane Vianoce a Novy novy rok - lepsi, ako bol tento. Ten bol dost mizerny, takze to nie je az take nedosiahnutelne ... Ci? Ale nechcem byt skeptik
Kysi
19.12.2020 20:40:23
Ľubo náš, krásne narodeniny Ti prajeme všetci, čo Ťa poznáme a máme radi 😘
Kysi
16.12.2020 10:36:20
Peťo, túto otrepanú tému prevzala po mne Bar. Uvidíme, či uspeje lepšie, ako ja😆
Barby
05.12.2020 07:20:22
Ďakujem Vám všetkým
peter z mp3
04.12.2020 09:30:57
Sorry, Barborka - bol to splav 2003 - zvany Dunajec ...
peter z mp3
04.12.2020 09:27:33
Nasej Barbi z JVS, aj Barborke von Sväťo (kto si este pamata napr. na splav 2002) prajeme pohodu a peknu oslavu menin.
Ivan
01.12.2020 14:58:14
Ahojte JVS,
Nedalo mi sa neprihlásiť do Diskusky, lebo Peter sa venoval mojej najobľúbenejšej téme, a to dôchodok. Môžem zo svojej skúsenosti potvrdiť, že najlepšiu prácu, akú som kedy robil, bolo byť dôchodcom a môžem to odporučiť každému. Rád na to spomínam, lebo teraz už znovu robím a to dosť nepríjemnú prácu, lebo sa podieľam na organizácii celoplošného testovania na COVID 19 pre zariadenia sociálnych služieb.
Ivan B.
peter z mp3
28.11.2020 21:00:27
Ahojte Lubko a Kysi.
Lubo. Mas pravdu. Ficime, ale nie na Messengeri, ale na Whatsappe, takze preto sa to tu na nasej Diskuske odmlcalo. Ale odmlcalo sa to i kvoli tomu, ze nic nove nepribuda. Je mi to luto - tesim sa na dochodok. I ked vsetci tvrdia, ze potom budem mat este menej casu. To nic. Vyskusam a potom Vam budem obhryzat usi s radami do zivota ...t
Gabika ... Nezabudla si na nieco?
Kazdy rok sa zaciatkom septembra pytavas, ze kam ideme na Silvestra ...
Kysi
24.11.2020 10:02:54
Ahojte! Znovu si užívam nezamestnanosť, spomínam na Fredyho Mercuryho a aj na Dianí, ktorá dnes oslavuje prajeme len to najnajnaj
Ľubo
23.11.2020 10:52:34
Ahojte všetci. Ako sa máte? Možno fičíte na Messenderi ale ja ho zatiaľ nemám. Ak áno, dajte vedieť, ako vás nájdem na FB, ktorého súčasťou MSG je (názov skupiny alebo čo, neviem ako to funguje). My si tu žijeme tak čudne, však ako asi všetci. Celý svet sa zbláznil a my sme jeho súčasťou, takže si nevyberieme. Špárania sme sa kvôli práci museli zúčastniť, tak sme s bratom boli a dostali sme ten modrý hajzlák. Inak dočerpávam dovolenky, ktoré som do októbra nemohol a chodím na záhradu , občas bicyklujem s bratom, spracovávam jablká čo opadali susedom zo stromov a oni na ne kašlú, odšťavujem, mamka robí jablkové koláče, posilňujeme si imunitu ak sa dá a tak nejak ten čas letí. Dúfam, že sa ten vírus čím skôr oslabí natoľko, aby ho už všetci brali ako bežnú chrípku , aby nás tí zmagorení šialenci v Bratislave nezničili úplne a ľudia sa kvôli tomu nepozabíjali.
Majkine narodky som nejak prehliadol, ospravedlňujem sa. Dodatočne želám všetko naj,naj,najlepšie :) hľavne zdravíčka a lásky od všetkých naokolo. Nech sa vám všetkým darí. Teším sa na najbližšiu stretávku.
counter