Ahojte, dlhšie som tu nebola a ešte dlhšie som Vás nevidela, ale keď už som sem zavítala, tak mám pre Vás úsmevnú správu a to, že sa za necelý mesiac vydávam

a môjmu nastávajúcemu sa veľmi páčia naše dovolenky, naše priateľstvá, ktoré postupom času vznikli a trvajú dodnes. Radi by sme pokračovali v tom, v čom som ja vyrastala celý život, vďaka čomu mám nielen krásne spomienky, ale ešte krajších priateľov. Ďakujem hlavne rodičom, bez ktorých by som tu, ani s Vami nebola, ale aj Vám všetkým, bez ktorých by to nebolo ono
