Jméno:
Předmět:
URL:
E-mail:
WWW:
Zpráva:

Roman
25.06.2021 22:29:55
Milá Peťka! S radosťou a potešením Ti chcem popriať k Tvojim krásnym narodeninám všetko, všetko najlepšie, buď zdravá a veselá, rasti do múdrosti a krásy, teš sa zo života a rob radosť všetkým svojim spolubývajúcim, bez ohľadu na počet ich nôh, chvostov a uší.
peter z mp3
08.06.2021 14:10:05
Ahojte. Barborkino a Vladkove oznamko je vpravo na liste, v zalozke: clanky-spravy.
Peter z mp3
04.06.2021 11:34:25
Barby(i)
Barby
03.06.2021 21:34:24
Ahojte, dlhšie som tu nebola a ešte dlhšie som Vás nevidela, ale keď už som sem zavítala, tak mám pre Vás úsmevnú správu a to, že sa za necelý mesiac vydávam a môjmu nastávajúcemu sa veľmi páčia naše dovolenky, naše priateľstvá, ktoré postupom času vznikli a trvajú dodnes. Radi by sme pokračovali v tom, v čom som ja vyrastala celý život, vďaka čomu mám nielen krásne spomienky, ale ešte krajších priateľov. Ďakujem hlavne rodičom, bez ktorých by som tu, ani s Vami nebola, ale aj Vám všetkým, bez ktorých by to nebolo ono
peter z mp3
18.05.2021 20:20:49
Ta dakujem Lubko-Zuzka za priania.
A nebojte ... ludia otupjevaju, ale citaju Vase prispevky, len na whatsappe je to akcnejsie (mobil pipne a hned debata ne taka) a vela, vela smajlikov ... Mam k dispozicii statistiku stranky. Tak len pokojne piste
Ľubo
18.05.2021 11:07:24
:) Len si Zuzka podrž úsmev a pozitívne myslenie. Verím, že ono sa to dostane, kam má. :)
Zuzka 2
17.05.2021 21:02:52
Ľubko, buď v pohode, že meškáš, všetci sú na whatsupe,to čo my tu píšeme aj tak nikto nečíta 🙈🙈🙈
Ľubo
17.05.2021 19:42:32
ááá, samozrejme ešte blahoželám aj našej Ivke k dnešnému sviatku. Už som ti zaželal na TvároKnihe, ale nezaškodí ešte raz. Tak ti aj tu želám všetko najlepšie , veľa , veľa zdravia pre teba aj najbližších aj toho ostatného fajného nie menej ako Peťovi. :) Pozdravy od nás nech letia tam dole na Dolnú zem. Žite "blaze".
Ľubo
17.05.2021 19:33:56
"všetko"
Ľubomír Delina
17.05.2021 19:33:11
Ako vždy neskoro. :) Tak aspoň deň po, ti želám. Peťo, vešetko naj-najlepšie, hlavne to zdravíčko a tak. Však ty sám vieš, čo je pre teba najdôležitejšie. Pozdravujem teba aj tvoje drahé dievčinky a samozrejme aj veľkého parobka, čo by som ho už hádam ani nespoznal. Majte sa všetci krásne a do skorého videnia.
counter