Jméno:
Předmět:
URL:
E-mail:
WWW:
Zpráva:

Kysi
18.07.2021 11:40:10
Môžem ísť, ale kočiar mi chýba. Pepe dovolenku berie až v auguste. Ak bude mať niekto voľné miesto, rada sa pridám. Hory a more, neodolateľná kombinácia 😁
Kysi
18.07.2021 11:40:05
Môžem ísť, ale kočiar mi chýba. Pepe dovolenku berie až v auguste. Ak bude mať niekto voľné miesto, rada sa pridám. Hory a more, neodolateľná kombinácia 😁
Kysi
18.07.2021 11:39:54
Môžem ísť, ale kočiar mi chýba. Pepe dovolenku berie až v auguste. Ak bude mať niekto voľné miesto, rada sa pridám. Hory a more, neodolateľná kombinácia 😁
peter z mp3
17.07.2021 22:33:40
Ziadne reakcie, ... a ja, ako studujem mapu a internet, tak musim konstatovat, ze ide o 2-hu Ciernu horu (a mozno aj 1-vu ... :)).
Tak, mozno motivujem aspon Romana :), alebo Gabiku s Petom :):)
peter z mp3
17.07.2021 15:43:36
Tak ahoj JVS-aci. Zázraky sa dejú, takže zhruba pred pol hodinou sme sa s nasou Betliarska sekciou dohodli ... ,ze ideme toho roku Slovinsko (ale zmena itinerara vyhradena). V kratkosti: ľahká turistika v Alpach, sem tam hrad, sem tam jaskyňa, nejaké mestečka, horské riavy a jazerá ...
No a na záver... kúpanie, samozrejme. Ak by bolo slovinské pobrežie plne (overil som, že nie je), tak sa presunieme na benátsku riviéru. Odchod 22.7., prichod niekedy okolo 30-teho ...
Takze, zatial sme 2 posadky, kto ma zaujem, moze sa samozrejme zucastnit - potrebuje si splasit iba vhodny kociar, (polo)plnu kreditku a 1/2 kila dobrej (dobrodruznej) nalady. Aj 1 kilo moze byt.
Volajte, mailujte, faxujte ...
Renáta
01.07.2021 11:10:30
Pripájame sa ku gratuláciám všetkým oslavujúcim, Barborke prajeme šťastie, lásku a porozumenie do nového života. renáta a dievčatá
Di
29.06.2021 16:07:30
Peťo dal si to tak trefne, že nemám čo dodať.. iba ak aj tu zapriať všetkým prítomným aj neprítomným v nedávnej, prítomnej aj budúcej dobe oslavujúcim všetko pekné, príjemné a povzbudzujúce..
Roman
28.06.2021 18:02:20
To s tym starym vegetarianom je dobree
Ale aj ja vyuzijem prilezitost a velmi rad sa tiez pripajam ku gratulacii vsetkym Makacom, ktori v tychto dnoch oslavia svoje krasne mena. Prajem Vam vsetkym vela zdravia, pohody, optimizmu a chuti do zivota. Treba sa asi tesit kazdy den, ked sa da. Clovek nikdy nevie ...
peter z mp3
27.06.2021 00:21:07
Ahoj Lubko, Roman.
Za nasu Petku Vam chcem pekne podakovat. Samozrejme aj Homulkacom a Homulcatam, ktori tradicne poslali pekny a vtipny pozdrav. Petka este trosku dorastie a ked bude este fungovat tato web-stranka, tak Vam vsetkym aj osobne podakuje .
No a pri tejto prilezitosti, kedze sa blizi kazdorocny 5-dnovy meninovy buuum, tak chcem za nasu familiu popriat vsetkym starym i mladym, aktivnym aj uz pasivnym jvsakom: Ladislavom (svetlemu i tmavemu), Beate (von Jaro), Pavlovi - tatinkovi cerstvej nevesty, i Petom: Pepemu (von Gabika), Petovi (von Di) i Dianke samej a nakoniec i mne (samemu, ale v kruhu svojej rodiny) a nasej Petke, pekne a vesele meniny
A drzte sa hesla: "Poznam dost starych alkoholikov, ale ani jedneho stareho vegetariana ..." Nazdravie
ĽUBO
26.06.2021 15:03:09
Milá Peťka, k tvojim milým narodeninám ti želám všetko najlepšie, hlavne buď zdravá a nech ťa majú všetci radi. Nech máš vždy dôvod na úsmev a radosť zo života.
counter